Noc z Andersenem

2013-04-08

Kilkadziesiąt dzieci ze szkół podstawowych spędziło piątkową noc w będzińskiej bibliotece. A była to noc baśniowa i niezwykła.

Podczas nocnej zabawy w bibliotece najmłodsi mieszkańcy Będzina przygotowali urodzinowe kartki specjalnie dla Pana Andersena. Czego maluchy życzą twórcy najpiękniejszych baśni?

W trakcie tegorocznej „Nocy z Andersenem” na młodych miłośników przygód i czytania czekało wiele atrakcji i niespodzianek.

Fragmenty baśni Andersena czytali dzieciom zaproszeni na tą wyjątkową noc goście. Zadaniem dzieciaków było odgadnięcie tytułu czytanej bajki.

Dla maluchów wystąpił również Krzysztof Kozak. Zwycięzca II edycji programu „Got to Dance” został przyjęty niezwykle entuzjastycznie.

Z kolei dużo ruchu i dobrej zabawy dla dzieci przygotowała szkoła tańca „On The Floor”. Trzeba przyznać, że podczas zabawy z tancerzami maluchy bawiły się znakomicie.

Uczestnicy Nocy z Andersenem zgodnie przyznawali, że zabawa w bibliotece sprawiła im prawdziwą frajdę.

Młodzi będzinianie, którzy przybyli do biblioteki, aby spędzić niezapomnianą „Noc z Andersenem” podczas trwania przygotowanej specjalnie dla nich imprezy chętnie wykazali się swoją niemałą wiedzą, pomysłowością, niezwykłą kondycją i tanecznymi umiejętnościami. Na kolejną tak znakomitą zabawę maluchom przyjdzie teraz poczekać do przyszłego roku

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress