Strefy aktywności rodzinnej

2013-04-26

Strefa Aktywności Rodzinnej w parku na Dolnej Syberce – miejsce gdzie codziennie, bez względu na porę roku można spędzać czas aktywnie, choć oczywiście niekoniecznie rodzinnie. Już w najbliższym czasie na terenie miasta powstaną trzy nowe Strefy Aktywności Rodzinnej.

W Będzinie-Grodźcu oraz w parku na osiedlu Warpie ruszyły już koniecznie przygotowania do budowy wspomnianych stref aktywności. W obu tych miejscach pracę mają być zakończone do lipca bieżącego roku. W przypadku osiedla Zamkowe najprawdopodobniej będą pewne opóźnienia.

Takich miejsc sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi na pewno nie ma w mocno zaniedbanym parku na Warpiu. Zapowiadana rewitalizacja parku bardzo cieszy mieszkańców tego osiedla.

W bardzo podobny sposób wypowiadają się również osoby, które spotkaliśmy na będzińskim osiedlu Zamkowe i o czym warto wspomnieć, nie tylko te, które wypowiedziały się do naszej kamery.

Dodajmy tylko, że na wszystkich powstających Strefach Aktywności Rodzinnej zostaną także zamontowane nowe ławki. Z myślą o bezpieczeństwie na terenie stref zainstalowany też zostanie monitoring.

Autor: Kanal99

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress