Turniej Siatkarskich Ośrodków Szkolnych

2013-04-29

Hala sportowa w Będzinie-Łagiszy ma za sobą kolejną udaną imprezę. Tydzień po siatkarskich zmaganiach śląskich policjantów przyszedł czas na młodzieżowy turniej piłki siatkowej, który odbył się w ramach programu Siatkarskie Ośrodki Szkolne.

W piątkowych rozgrywkach udział wzięło 6 drużyn. Wśród zaproszonych zespołów znalazły się ekipy z Jastrzębia – Zdroju, Konopisk, Będzina i Częstochowy. Podczas zmagań młodych siatkarzy na parkiecie hali sportowej w Łagiszy pojawił się również zespół z dalekiego wschodu.

Jako pierwsi z drużyną z Chin zmierzyli się będzińscy siatkarze, którzy po zaciętej walce zostali pokonani przez swoich przeciwników.

Po znakomitym rozegraniu pierwszego meczu młodzi siatkarze z Chin stali się niekwestionowanym faworytem turnieju. W przerwie między kolejnymi meczami trener azjatyckiej drużyny opowiedział nam o treningach swoich podopiecznych.

Po bardzo emocjonującej i stojącej na naprawdę wysokim poziomie rywalizacji wyłoniono mistrza turnieju – drużynę z Chin. Drugie miejsce przypadło ekipie S.O.S. Konopiska.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress