Wycieczka pierwszą klasą

2013-04-25

Wystarczy włączyć silnik, dodać gazu i wyznaczyć cel podróży.  Nasza podróż to wycieczka w niedaleką przyszłość. Zakończyła się kolejna edycja Targów Transportu Publicznego Silesia KOMUNIKACJA.

Ekskluzywne autokary,  autobusy i tramwaje – te cieszyły oko. Organizatorzy zadbali również o część teoretyczną. Prócz wystawy można było wziąć udział w konferencji dotyczącej wyzwań, jakie w najbliższym czasie czeka publiczny transport.

Nowa technologia to nie wszystko, aby nasza podróż była bezpieczna. Nie wystarczy również być mistrzem kierownicy, Trzeba jeszcze mieć głowę na karku i wyobraźnię. Dla śmiałków drzwi symulatora dachowania, były ciągle otwarte.

Monitoring dla bezpieczeństwa, mniejsze zużycie energii. To tramwaj przyjazny nie tylko dla środowiska, ale też dla pasażera. Tłoczno, ale za to bezpiecznie, bo jak wiadomo w grupie raźniej.  Zmiany wymagają czasu i funduszy, ale bilety są w cenie i pomimo reklamacji klientów nie brakuje. Pomysłów jest wiele, gorzej z finansami. Na diametralne zmiany trzeba będzie jeszcze poczekać, szczególnie jeśli chodzi o komunikacje.

 

Autor: Agnieszka Niewolańska

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress