Zbojkotują Aldi

2013-04-04

Gdy wiceprezydent Dąbrowy Górniczej, Henryk Zaguła wypowiadał te słowa przeciwnicy powstania marketu Aldi w parku śródmiejskim wciąż żyli nadzieją, że ich działania odniosą sukces. Dziś gdy powstanie marketu jest już przesądzone, a teren parku zabezpieczony i przygotowany pod budowę, głosy sprzeciwu w sprawie tej szokującej inwestycji wciąż nie milkną.

Były petycje oraz prośby skierowane do dąbrowskiego magistratu. Przeciwnicy powstania marketu organizowali protesty, aby w jakikolwiek sposób zapobiec realizacji inwestycji na terenie parku.

Od dawna wiadomo już, że kolejny market w centrum Dąbrowy Górniczej powstanie. Nie oznacza to jednak, iż powstały wokół całej sprawy hałas ucichnie. Dąbrowianie nie dają za wygraną. Niedawno ruszyła inicjatywa zbojkotowania budowanego sklepu.

Na szczęśliwe rozwiązanie sytuacji w jakiej znalazł się teren przeznaczony pod budowę marketu niestety już nie ma co liczyć. Ale może jednak zapowiedziany przez protestujących bojkot konsumencki otworzy oczy inwestorowi, który jak widać kompletnie nie liczy się z opinią licznej grupy mieszkańców Dąbrowy Górniczej.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress