Katarzyna Grochola w bibliotece

2013-05-11

Autorka bestsellerowych powieści „Nigdy w życiu!”, „Ja wam pokaże!”, „A nie mówiłam!” spotkała się ze swoimi czytelnikami 8 maja w dąbrowskiej Bibliotece Głównej. Wieczór autorski z Katarzyną Grocholą otworzył Tydzień Bibliotek w Dąbrowie Górniczej.

Najpopularniejsza autorka polskiej literatury obyczajowej charakteryzująca się znakomitym poczuciem humoru szczerze opowiedziała zebranym o swoim życiu, twórczości, rodzinie i spełnianiu marzeń. Nie zabrakło również ciepłych słów skierowanych w stronę czytelników.

Podczas spotkania z czytelnikami Katarzyna Grochola zdradziła kulisy powstawania ostatniej powieści pt. „Houston, mamy problem!”. Autorka wyznała, że zgłębianie męskiej psychiki było niezwykle interesującym doświadczeniem.

Spotkaniu z pisarką towarzyszyło otwarcie wystawy „Pasjonujący Bibliotekarz”, którą można oglądać w Galerii Klubowej i holu dąbrowskiej Biblioteki Głównej.

W programie projektu Tydzień Bibliotek nie zabraknie także propozycji aktywnego spędzania wolnego czasu.

Tydzień Bibliotek w Dąbrowie Górniczej zakończy się 15 maja spotkaniem z Anną Janko – autorką „Dziewczyny z zapałkami”- wzruszającej i niezwykle wciągającej opowieść z optymistycznym zakończeniem.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress