Miss Śląska i Zagłębia 2013

2013-05-25

Wiele castingów, godziny prób i przygotowań, wszystko po to by poznać imię najpiękniejszej mieszkanki Śląska i Zagłębia. Gala finałowa tegorocznego konkursu odbyła się 24 maja, a dziewczyny biorące udział w konkursie oczarowały jury i obecną na sali publiczność.

Jak co roku jury miało ciężki orzech do zgryzienia, po burzliwych obradach nadszedł w końcu czas na koronacje. Jako pierwsza koronę otrzymała Miss Nastolatek.

Koronę Miss Śląska i Zagłębia 2013 jury postanowiło przyznać dziewiętnastoletniej Klaudii Musiał z Będzina.

Co ciekawe nasza tegoroczna Miss początkowo nie planowała udziału w konkursie. Na casting przyprowadziła swoją młodszą siostrę, jednak po namowie koleżanek postanowiła spróbować.

Siostra Klaudii, Paulina również została doceniona przez jury, w jej ręce powędrował tytuł II Wice Miss Nastolatek. Jak można było zauważyć podczas gali finałowej Paulina bardziej cieszyła się ze zwycięstwa swojej siostry.

Po ogłoszeniu wyników przyszedł czas na gratulacje, po których zarówno finalistki konkursu jak i zaproszeni goście udali się after party, podczas którego mogli odreagować emocje przy świetnej zabawie.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress