Piknik Rodzinny

2013-05-13

Wiosna to czas, kiedy często wybieramy się na plenerowe koncerty, spacery, pikniki i grille. Spotkania towarzyskie na świeżym powietrzu mogą przybierać różne formy. Będziński Ośrodek Sportu i Rekreacji organizując Piknik Rodzinny postawił oczywiście na aktywne spędzanie wolnego czasu.

Organizatorzy pikniku zadbali o liczne atrakcje, były dmuchańce, konsultacje brafiterek oraz turniej piłki nożnej dla dzieci.

Podczas sobotniego pikniku wśród atrakcji przygotowanych z myślą o najmłodszych znalazło się również coś dla pozytywnie zakręconych kobiet.

Maraton zumby przygotowany przez Projekt Pozytywka mimo niesprzyjającej pogody trwał przeszło 2 godziny. Uśmiech na twarzach i energetyzujący taniec okazał się receptą na przegonienie deszczu.

Dużym zainteresowanie uczestników imprezy cieszyły się gry wielkoformatowe, w których udział brały zarówno dzieci jak i rodzice.

Piknik Rodzinny zorganizowany przez będziński OSiR z całą pewnością można zaliczyć do udanych imprez. Mimo braku słońca uczestnicy wydarzenia bawili się znakomicie, czego potwierdzeniem mogą być uśmiechy na twarzach najmłodszych mieszkańców naszego miasta.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress