Wiosenny koktajl

2013-05-08

Pracownicy Żłobka Miejskiego nr 2 w Będzinie mają już za sobą pół roku pracy z najmłodszymi mieszkańcami naszego miasta. Z tej okazji dyrekcja placówki zorganizowała wiosenny koktajl.

Stworzenie warunków przyjaznego i bezpiecznego miejsca dla rozwoju malucha i jego rodziny to jeden z podstawowych celów realizowanych w będzińskim żłobku. Pracownicy placówki dbając o różnorodność form pracy z dziećmi chętnie korzystają z innowacyjnych narzędzi. Wśród nich z całą pewnością można wymienić teatr obrazkowy – Kamishibai.

Kadrę pedagogiczną żłobka tworzy zespół młodych, wykształconych, pełnych optymizmu i odważnych nauczycieli. W codziennej pracy z dziećmi opiekunowie muszą wykazywać się dużym zaangażowaniem i kreatywnością.

Pomimo że drugi będziński żłobek działa zaledwie od 6 miesięcy, to w jego murach odbyło się już wiele interesujących wydarzeń i barwnych uroczystości.

Wiosenne spotkanie w żłobku zapewne wpisuje się w listę barwnych wydarzeń, które odbyły się w placówce. Mimo że w popołudniowym koktajlu nie uczestniczyły maluchy, z całą pewnością można powiedzieć, że w żłobku to one są najważniejsze.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress