Mecz o Puchar Komendanta

2013-06-01

Mecz o puchar komendanta rozegrał się w Sławkowie i zgromadził wiernych kibiców, wśród nich nie zabrakło najmłodszych. Jak na prawdziwe wydarzenie sportowe przystało, były maskotki i cheerleaderki. Komendant Powiatowy Policji w Będzinie oraz Zespół Szkół w Sławkowie zorganizowali Festyn Sportowy.

Radiowozy, strzelanina i ratownicy, gotowi do udzielenia pierwszej pomocy. Taką ochronę mogę zapewnić jedynie jednostki policji. Na tym boisku panowała rywalizacja i wola walki. Zawodnicy dawali z siebie wszystko. A z roku na roku drużyny są coraz lepsze.

Konkurencja na boisku jest duża, a puchar  tylko jeden. Nie ma lepszych przygotowań niż rywalizacja z najlepszymi. 8 drużyn i etykieta fair play. Sport bywa nieprzewidywalny i kibice również,  ale na trybunach panował wszechobecny rygor. Mecz przecież rozgrywał się pod czujnym okiem komendanta.

Wiele atrakcji, w tym radiowozy, pokaz sprzęt policyjnego i sprzętu do pobierania odcisków. Nie mogło zabraknąć fanów kryminałów i akcji.  Najmłodszych pilnował policyjny Sznupek i smok Benduszek.

Nie ważne z kim, nie ważne w jakich okolicznościach liczy się duch sportowy i wola zwycięstwa.

 

Autor: Agnieszka Niewolańska

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress