„Mroczna gra” w będzińskim teatrze

2013-06-07

W Teatrze Dzieci Zagłębia trwają przygotowania do nowego spektaklu pt. „Mroczna gra albo historie dla chłopców”. Głównym bohaterem sztuki jest Nick, dla którego świat cyberprzestrzeni nie zna granic, nawet tych moralnych.

Manipulacja prawdą i fikcją, bezkarność anonimowości i trudność utrzymania nad tym kontroli – to tylko niektóre z rzeczy, z którymi zderzymy się w przedstawieniu.

„Mroczna gra albo historie dla chłopców” to kolejna sztuka, która na deskach będzińskiego teatru zostanie zaprezentowana w ramach Sceny Inicjatyw Twórczych.

Spektakl, który już niebawem będziemy mogli obejrzeć w Teatrze Dzieci Zagłębia to intrygująca opowieść o dwóch kilkunastoletnich chłopcach, którzy w świecie Internetu szukają tego, czego brakuje im w rzeczywistości.

Nowy spektakl Teatru Dzieci Zagłębia w Będzinie ujawnia, jak łatwo stać się ofiarą czyjeś wyobraźni. I robi to w sposób dosadny, ociekający mocnym słowem. „Mroczna gra” to przedstawienie, które z całą pewnością warto zobaczyć. MDK 99

Premiera spektaklu pt. „Mroczna gra albo historie dla chłopców” w Teatrze Dzieci Zagłębia w Będzinie odbędzie się w niedziele 16 czerwca. Zapraszamy!

 

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress