Premiera „Żyrantów”

2013-06-18

Przyjaźń, miłość, muzyka i Pieniądze, tak w kilku słowach można by opisać książę autorstwa dąbrowianina Roberta Strzały, która swoją premierę miała w miniony piątek. „Żyranci czyli szukając zaczepki” opowiada historię o muzyce i o tym, jak bardzo potrafi ona połączyć ludzi.

„Żyranci …” są podwójnym debiutem. Pierwszym razem Roberta Strzały – autora i pierwszą publikacją Officyny Wydawniczej GREENGO, która powstała by „Żyranci” mogli trafić w ręce czytelników

„Żyranci czyli szukając zaczepki”, to książka którą wychwalają legendy i czołowe gwiazdy krajowej sceny muzyki alternatywnej, m.in. Spięty z grupy Lao Che oraz Robert Brylewski.

Są książki, które się czyta. Są też takie, które pochłaniają czytającego. „Żyranci” z całą pewności należą do tej drugiej grupy.

Premierze „Żyratów” towarzyszyła niezwykle przyjazna atmosfera. Na imprezie pojawiło się około 250 osób, niektórzy specjalnie na ten wieczór przyjechali do Polski.

Zgodnie z zapowiedzią organizatorów premierę „Żyrantów” „utrudniły” znane zespoły sceny zagłębiowskiej, czyli: Mały Lekki Ojciec, Pieniądze oraz specjalnie na tę okazję jednorazowo reaktywowane 100 TVarzy Grzybiarzy, oraz Nierealne Warzywa.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress