The Lion Cup

2013-06-20

The Lion Cup

  1. The Gunners
  2. Silesia Duda
  3. OCB Premium
  4. Rege Boys
  5. Szybkie Żółwie
  6. Johnson Electric
  7. Ułani Południa
  8. Kamikadze Będzin
  9. KSP Piaski
  10. saM marino

Czas przybliżyć bohaterów The Lion Cup. Pomysł narodził się w tutaj, w miejscu gdzie odbywają się spotkania Stowarzyszenia – Będzińskie Centrum Biznesu Nauki i Kultury. Większość meczów odbywa się na Orlikach. Puste boiska to rzadki widok. Teraz wiadomo, że powstanie boisk to był strzał w dziesiątkę.

Mecz rozegrany pomiędzy The Gunners a OCB Premium zakończył się remisem. Dla the Gunners to utrzymanie tytułu. W pierwszej połowie OCB Premium strzeliło dwie bramki. Mistrzowie poczuli oddech przeciwnika na plecach i zmobilizowali się do szybszej gry. Następna połowa należała już do The Gunners, dwie bramki strzelił Wojeciechowski.

Dobra passa The Gunners trwa. Liderzy mają mocny skład. Królem strzelców jest Krzysztof Wojciechowski z 15 bramkami po 7 meczach, i w końcu Maciek Majer, który ma 74 pkt w klasyfikacji. (To kombinacja ilości punktów dodatnich za zdobyte bramki i asysty i ujemnych za kary w meczach). Najlepszym bramkarzem jest Piotr Bieliński z OCB Premium.

OCB Premium w tym meczu dorównali mistrzom. Zremisowali, a tym samy pokazali, że tabela wyników może jeszcze zaskoczyć. Aktualnie po The Gunners, na drugim miejscu uplasowała się drużyna Silesia Duda. Przed nami wakacje a to oznacza więcej sportowych emocji.

 

 

 

 

 

Autor: Agnieszka Niewolańska

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress