Warsztaty „COOLturalnej Piwnicy”

2013-06-12

Teatralne szaleństwo połączone z młodzieńczymi pragnieniami, tak w kilku słowach można opisać warsztaty teatralne, które zorganizowane zostały w ramach projektu „COOLturalna Piwnica”.

Warsztaty teatralne to kolejne przedsięwzięcie projektu „COOLturalna Piwnica”, mające na celu zaangażowanie młodych ludzi w szereg artystycznych działań.

Zajęcia teatralne rozwijają wyobraźnię, prowokują do twórczego myślenia, pokazując młody ludziom jak samodzielnie stworzyć swój własny świat teatru.

Warsztaty teatralne zorganizowane w ramach projektu „COOLturalna Piwnica” były znakomitą okazja do poszerzania zainteresowań i wzmacniania kreatywności.

Choć młodzi mieszkańcy Sławkowa na zajęcia w Teatrze Dzieci Zgłębia przyszli z różnych powodów to zgodnie przyznają ,że możliwość zakulisowego poznania pracy aktora była ciekawym doświadczeniem.

Teatr jest czymś wspaniałym i niezwykle rozwijającym. Możliwość pojawienia się na scenie, dla uczestników niedzielnych warsztatów była nie tylko możliwością sprawdzenia swoich aktorskich umiejętności, ale przede wszystkim próbą pokonania własnej nieśmiałości.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress