Ryszard Kalisz w Będzinie

2013-07-04

W środę 3 lipca na terenie Będzina oraz Katowic odbyło się spotkanie z posłem Ryszardem Kaliszem. Wydarzenie to zainaugurowało działalność Stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska w Województwie Śląskim.

Stowarzyszenie Dom Wszystkich Polska, powstało by wzmocnić społeczeństwo obywatelskie – wszystkich obywateli razem ale i każdą jednostkę z osobna.

Stowarzyszenie Ryszarda Kalisza ma być miejscem skupiającym ludzi chętnych do aktywnego działania w ramach społeczeństwa obywatelskiego i zmiany rzeczywistości na lepsze.

Jak zaznaczają władze stowarzyszenia, Dom Wszystkich Polska nie jest skierowane przeciwko komukolwiek. Dołączyć do niego może każdy obywatel pragnący aktywnie działać na rzecz społeczeństwa.

Stowarzyszenie Dom Wszystkich Polska tworzą ludzie z całego kraju. Koordynatorem na terenie Zagłębia Dąbrowskiego został będziński radny Marcin Lazar.

Spotkanie inaugurujące działalność Stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska w Województwie Śląskim, przebiegało w miłej i przyjaznej atmosferze. Poseł Ryszard Kalisz w trakcie spotkania z mieszkańcami Śląska i Zagłębia mówił o przyszłości lewicy, Polsce i Europie +. Wśród tematów poważnych nie zabrakło jednak anegdot na temat życia i polityki.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress