V Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła

2013-07-01

Tradycyjnie już, ostatnia niedziela czerwca w Będzinie upłynęła pod znakiem rzemiosła, rękodzielnictwa i występów zespołów folklorystycznych. W parku przy Pałacu Mieroszewskich już od rana można było zaopatrzyć się w wyjątkowe wyroby, wziąć udział w warsztatach i obejrzeć interesujące wystawy.

W tym roku z okazji małego jubileuszu przedsięwzięcia przyjaciołom, partnerom i sponsorom wręczone zostały wykonane ręcznie, statuetki „Przyjaciela Jarmarku Rzemiosła i Rękodzieła„. Jedna ze statuetek powędrowała w ręce będzińskiego starostwa, które wspiera Jarmark od samego początku.

Będziński Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła jak co roku uświetniły występy muzyczne. Po zespołach folklorystycznych na scenie V Jarmarku zagościła muzyka folkowa w wykonaniu dwóch zespołów, jednym z nich była kapela Hawok.

Muzycy ze Stalowej Woli, byli pod wrażeniem wydarzenia, w którym mogli uczestniczyć.

V Jarmark Rzemiosła i rękodzieła równie mocno zachwycił mieszkańców Będzina, którym w dobrej zabawie nie przeszkadzał brak słońca.

Dla uczestników Jarmarku Rzemiosła i Rękodzieła ostatnia niedziela czerwca była dniem wyjątkowym. Choć na takie wydarzenie wielu z nas czekało rok, to z całą pewnością było warto.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress