Zagłębie Sosnowiec na kółkach

2013-08-03

Na pozór wydawałoby się, że autobus miejski z piłką nożną raczej nic wspólnego mieć nie może. A jednak wręcz odwrotnie. Jak się okazuje, od poniedziałku po ulicach Zagłębia zaczął jeździć autobus promujący klub piłkarski Zagłębie Sosnowiec.

Dzięki porozumieniu klubu, Urzędu miasta i PKM-u Sosnowiec, powstała innowacyjna akcja promocyjna, której efekty można podziwiać już teraz. Co więcej kibice i fani klubu zapewniają, że w takim autobusie bilety kasować będą. Jak na razie pomysł ten jest oceniany przychylnie zarówno przez mieszkańców, jak i fanów klubu.

Zagłębie Sosnowiec daleko patrzy w przyszłość i marzy o I lidze. Ale nie zapomina także o tym, że najważniejsza jest ciężka praca samych zawodników. Akcja „Autobus” to zaledwie czubek góry lodowej promocji, jakie zostały zaplanowane przez zarząd klubu i Urząd Miasta. Wszyscy liczą na to, że autobus przyczyni się do większej frekwencji i odbudowania marki klubu. Nie zapominajmy natomiast, że aby ludzie zaczęli przychodzić na mecze muszą czuć się bezpiecznie, a z tym jak wiemy – bywa różnie…

Autor: Agnieszka Niewolańska

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress