Fantazman

2013-09-23

Zainspirowała ich książka Christiana Krachta „Tu będę w słońcu i cieniu”. Grają electro i czasem trochę popu, bo szukają dla siebie nowych przestrzeni.
Sztuka na papierze i na scenie. Wspólnie się uzupełnia i daje ciekawą mieszankę estetyczną. Nie trzeba być krytykiem literackim, aby ich rozumieć.

Zanim zabrzmiała muzyka na scenie, artyści zajęli miejsca na widowni, aby rozpocząć dialog ze swoimi czytelnikami. Tak rozpoczęło się spotkanie literackie Kwartalnika FA-art. Potem rozpoczął się koncert formacji Fantazman. Redaktor naczelny Kwartalnika jest również członkiem zespołu Fantazman. Kwartalnik literacki obchodzi swoje 25 urodziny.

Rozmowy z cyklu „SławaSłowa”: o sztuce, Kwartalniku, i wielu artystach, którzy biorą udział w projekcie. Oprawę artystyczną „zaprogramował” Fantazman. Na scenie zrobiło się trochę „fantastycznie”.

Redakcja Kwartalnika zadbała o to, aby każdy znalazł tu coś dla siebie. Obok debiutantów znajdziemy też znanych i docenianych w wielu kręgach, wybitnych artystów. A dla tych, którym ciężko zrozumieć poezję, zawsze pozostaje wsłuchać sie w muzykę.

 

Autor: Agnieszka Niewolańska

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress