Finalistki Miss Polka 2013 w rękach stylistek

2013-09-06

Zgrupowanie finalistek konkursu Miss Polka 2013 powoli dobiega końca. Ostatnie dni spędzone we wnętrzach Pałacu Saturna w Czeladzi są bardzo intensywne. Czwartkowe popołudnie dziewczyny spędziły ze stylistkami Ewą Rubasińska – Ianiro i Magdaleną Makarewicz.

Stylistki takich gwiazd jak Edyta Górniak i Agnieszka Popielewicz, radziły dziewczynom jak podczas gali finałowej olśnić jury oraz zgromadzoną publiczność.

Finalistki konkursu zgodnie przyznają, że Warsztaty w których mogły uczestniczyć podczas zgrupowania były bardzo interesujące.

Na czwartkowym spotkaniu w Pałacu Saturna wśród kandydatek do tytułu Miss Polka 2013 zabrakło reprezentantki z woj. wielkopolskiego – Lucyny Zielińskiej, która z powodów zdrowotnych musiała opuścić Konkurs. Wielkopolskę w finale wyborów Miss Polka 2013 będzie reprezentować koleżanka z regionu – Alicja Jacewicz.

Warto dodać że podczas trwania zgrupowania dziewczyny mogą liczyć na fachową pomoc specjalistów od urody. O piękny wygląd finalistek od samego początku dba wizażystka Agnieszka Dudoń oraz Salon fryzjerski Dafne.

Do gali finałowej zostało już niewiele czasu. Efekty godzinnych prób i przygotowań poznamy już w sobotę. Kto zdobędzie tytuł Miss Polka 2013 dowiemy się już wkrótce.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+
  • na jakim kanale bd monza ogladac gale miss? Albo chociaż online ?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress