Turniej międzynarodowy

2013-09-17

SOS dla siatkówki, w tym przypadku nie ma to nic wspólnego z pomocą. To siatkarskie ośrodki szkolne, których jest w naszym kraju coraz więcej. Dzięki zainteresowaniu i tworzeniu takich programów, możliwe są towarzyskie turnieje międzynarodowe i zapoznanie się z inną taktyką i tradycją. W wielu szkołach oznacza to nowe klasy sportowe i nowe dyscypliny, takie jak np. szermierka w szkole w Łagiszy. To nie pierwszy międzynarodowy turniej. Klas będzie więcej i w przyszłości oznacza to więcej treningów i więcej starć na boisku.

Profesjonalne podejście do siatkówki i zaangażowana kadra która daje przykład nie tylko polskim zawodnikom. Co kraj to obyczaj, chińska drużyna jest zdyscyplinowana i skupiona na wygranej. SOS będzie dalej ewoluować, bo zainteresowanie jest duże. wraz z nowymi graczami i kadrą przybędą nowe pomysły i nowa siła.

Marzeniem każdego sportowca jest reprezentowanie swojego kraju na turniejach międzynarodowych. Pomimo tego, że jest to tzw „towarzyskie spotkanie” daje to dużą wiedzą, na temat poziomu gry drużyny siatkarskiej np. z innego kontynentu.

 

 

 

Autor: Agnieszka Niewolańska

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress