Zgrupowanie finalistek Miss Polka 2013

2013-09-03

Ostanie dni sierpnia okazały się wyjątkowo pracowite dla finalistek konkursu Miss Polka 2013. Mimo że kandydatki do tytułu najpiękniejszej od kilku dni przebywają w ekskluzywnych wnętrzach Pałacu Saturna w Czeladzi to nie relaks jest ich jedynym zajęciem, najważniejsze są bowiem intensywne przygotowania do wielkiego finału.

Podczas zgrupowania dziewczęta ćwiczą choreografie, biorą udział w przymiarkach kreacji i sesjach zdjęciowych. Na finalistki czekają również warsztaty z ekspertami i codzienne zajęcia fitness, które prowadzi dla nich profesjonalna trenerka, Ewelina Jakubiak.

Kandydatki do tytułu Miss Polka 2013, nie stronią od fizycznego wysiłku, wręcz przeciwnie sport sprawia im wiele przyjemności.

Sport to jednak nie wszystko. Podczas zgrupowania oprócz aktywnego wypoczynku dla finalistek przygotowano szereg atrakcji i szkoleń, wśród nich pojawiły się porady brafitterki.

Jak przyznały niektóre finalistki warsztaty z braffitingu były dla nich zupełnie nowym, ale także interesującym doświadczeniem.

Finał konkursu zbliża się już wielkimi krokami, jednak finalistki przyznają, że nie czują jeszcze związanego z tym stresu.

Kandydatki do tytułu Miss Polka 2013 mają przed sobą ostanie dni na przygotowania. Wielki finał konkursu odbędzie się już w najbliższą sobotę.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress