Strefa aktywności na Zamkowym

2013-10-28

Wiele uśmiechniętych twarzy i mnóstwo dobrej zabawy, a wszystko to dzięki nowo otwartej strefie aktywności rodzinnej. W sobotę najmłodsi mieszkańcy Zamkowego licznie przybili na zbudowany specjalnie z myślą o nich, kolorowy plac zabaw.

Strefa Aktywności, to wielka radość dla mieszkańców Zamkowego, najbardziej z nowego obiektu na swoim osiedlu cieszą się najmłodsi.

W sobotę podczas otwarcia kolejnego kompleksu rekreacyjnego zabawy było co niemiara. Dzieci uważnie sprawdzały każde zamontowane urządzenie, wszystko po to by wybrać to najciekawsze.

Strefy Aktywności znajdujące się na będzińskich osiedlach, cieszą się ogromną popularnością zarówno wśród przyjezdnych jak i mieszkańców miasta

Władze miasta obiecują, że strefa na Zamkowym to nie koniec tego typu inwestycji. Na kolejne mieszkańcy miasta muszą jednak poczekać do nowego roku.

Nie pozostaje nic innego jak trzymać Pana prezydenta za słowo. W końcu o placu zabaw z prawdziwego zdarzenia na pewno marzą jeszcze mieszkańcy kilku będzińskich osiedli.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+
  • Netina

    Nareszcie jest miejsce do spędzania wolnego czasu.Oby tylko nie zostało zdemolowane szybciej niż zostało wybudowane – śmieszny protest kilku malkontentów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress