Coolfestyn w Sławkowie

2013-11-26

Choć piętnaście miesięcy temu częściowo jeszcze się nie znali, dziś można powiedzieć że tworzą lokalną rodzinę. Mowa tu o uczestnikach projektu Coolturalnej Piwnicy, którzy w miniony weekend posumowali swoją ponad roczną działalność.

Warsztaty, koncerty i wystawy to właśnie tym uczestnicy projektu zajmowali się przez ostanie miesiące. Również dzięki temu mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

W Coolturalnej Piwnicy często to młodzież miała decydujący głos, w końcu to ona z ogromnym zaangażowaniem tworzyła ten projekt. Nic nie udałoby się jednak bez wsparcia opiekunów, animatorów i koordynatorów.

Miejscem podsumowania ponad rocznych działań Coolturalnej piwnicy był Coolfestyn zorganizowany w Sławkowie w ramach którego odbył się mały pokaz lokalnych talentów, w którym zaprezentowali się zarówno muzycy jak i tancerze.

Podczas Coolfestynu nie zabrakło również występów uczestników Coolturanej piwnicy. Miejmy nadzieje, że upływający czas realizacji projektu nie zakończy działalności tej niezwykle aktywnej młodzieży, o której na pewno jeszcze usłyszymy.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress