Wygrana Sarmacji

2013-11-11

Za nami ostatnia kolejka rundy jesiennej sezonu 2013/2014 w piłce nożnej. W sobotę Sarmacja Będzin podjęła na własnym stadionie Gwarek Tarnowskie Góry.

Sarmaci już od pierwszych minut ruszyli do ataku, w wyniku czego już po czterech minutach zdobyli prowadzenie.

W pierwszej połowie meczu Sarmaci spisali się znakomicie. Wiele sytuacji podbramkowych i świetna gra będzińskich piłkarz w 17 minucie spotkania przyniosła efekt w postaci drugiego gola.

Szybko zdobyte prowadzenie 2:0 , choć rozbudziło apetyt zarówno kibiców jak i będzińskich piłkarzy utrzymało się już do końca spotkania.

Wygrana Sarmacji Będzin nad Gwarkiem Tarnowskie Góry przyniosła drużynie 3 punkty. Widowiskowa i skuteczna gra Sarmatów to dla kibiców dobry znak przed nadchodzącym mecze, Derbowym z RKS-em Grodziec.

Autor: Martyna