Będzińskie podziemia

2013-12-16

W miniony weekend będzińskie podziemia przeżywały prawdziwe oblężenie. Chętni do zwiedzania, otworzonej w piątek miejskiej atrakcji, ustawiali się w długich kolejkach.

Przewodnicy oprowadzający po będzińskich podziemiach przez cały weekend dawali z siebie 100%, wszystko po to aby zadowolić najbardziej wymagających zwiedzających.

Niebawem rozpocznie się trzeci etap prac związany z wyposażeniem podziemi. Na chwile obecną przewodnicy oprowadzają po surowym obiekcie.

O tym, że będzińskie podziemia są niezwykle fascynujące, nie trzeba nikogo przekonywać. Jeszcze wiele lat przed rozpoczęciem się remontu to miejsce przyciągało wielu ciekawskich.

Zwiedzający będzińskie podziemia, byli zadowoleni efektem prac jakie zostały w nich przeprowadzone. Sławetne będzińskie „lochy” z pewnością staną się atrakcja turystyczna Zagłębia Dąbrowskiego.

Każdy kto jeszcze nie odkrył tajemnic będzińskich podziemi, bądź też zechce odwiedzić to miejsce po raz kolejny powinien skontaktować się z Muzeum Zagłębia w Będzinie.

Chętnych do zobaczenia tego obiektu z całą pewnością będzie wielu. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom zwiedzających, będzińskie podziemia będą dostępne również w najblizszy weekend od 20- 22 grudnia w godzinach od 10.00 do 16.00. Co ciekawe przez najbliższe dwa lata, w ramach promocji podziemi wstęp do nich będzie bezpłatny

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress