Kolejna wygrana Banimexu

2013-12-09

Jedenasta i zarazem ostania kolejka pierwszej rundy to kolejne zwycięstwo MKS-u Banimex Będzin. W sobotę będzińscy siatkarze pokonali w pięknym stylu Stal AZS PWSZ Nysę.

Drużyna Damiana Dacewicza jeszcze przed rozpoczęciem spotkania była zdecydowanym faworytem. Goście wysoko zawiesili poprzeczkę w pierwszym secie, później było już zdecydowanie gorzej.

Będzinianie na półmetku rozgrywek I ligi mężczyzn umocnili się na pozycji lidera. Do tej pory wyłącznie świdnicka Avia znalazła sposób na pokonanie Banimexu. W najbliższą sobotę będzińscy zawodnicy będą mieli szanse na rewanż.

Zmaganiom będzińskich siatkarzy z zaciekawieniem przyglądali się wolontariusze Szlachetnej Paczki. W ramach projektu drużyna Banimeksu tuż po zakończonym meczu wręczyła prezenty wybranej przez siebie rodzinie.

Zawodnicy MKS-u Banimex Będzin dzięki wygranej 3:0 zakończyli pierwszą rundę rozgrywek ligowych z 29 punktami na koncie. Na drugiej pozycji w tabeli plasuje się MKS Cuprum Mundo Lubin z stratą sześciu oczek do lidera.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress