III Zimowa Wystawa Psów Rasowych

2014-01-20

Prawie 1300 czworonogów wzięło udział w III Zimowej Krajowej Wystawie Psów Rasowych. Hala Expo Silesia po raz kolejny zamieniła się w psie miasteczko z wieloma atrakcjami.

Podczas wystawy, oprócz pokazów psich umiejętności i konkursów dla championów, można było porozmawiać z hodowcami na temat konkretnej rasy.

Miłośnicy czworonogów mogli podziwiać m.in beagle, terriery, bassety i pinczerki. Psy dzielnie znosiły wszelkie zabiegi pielęgnacyjne i wsłuchane były w głos trenera.

Do zadań kandydatów na medalistów należało m.in prawidłowe wykonywanie poleceń właściciela, trzymanie prawidłowej pozycji oraz bieg z przeszkodami. Wszystko to poprzedzone zostało wielogodzinnymi przygotowaniami.

Podczas niedzielnej wystawy psów, w hali Expo Silesia, poza sprzedawcami psich gadżetów i smakołyków swoje stoisko wystawiło m.in. sosnowieckie schronisko, które zachęcało do pomocy bezdomnym czworonogom.

Dla miłośników psów mamy dobrą informacje. Kolejna wystawa czworonogów zostanie zorganizowana już latem na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Będzinie.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress