Koncert Stowarzyszenia Nadzieja

2014-01-11

Od czternastu lat pomagają tym, którzy najbardziej tego potrzebują – chorym oraz ich cierpiącym rodzinom. Członkowie Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej Nadzieja udzielają wsparcia emocjonalnego, pomagają w zakupie żywności i często drogich leków. Raz w roku organizując koncert charytatywny Stowarzyszenie Nadzieja zbiera środki finansowe na pomoc dla swoich podopiecznych.

Członkowie Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej Nadzieja dla swoich podopiecznych są wsparciem zarówno w kwestii pomocy medyczne, jak i duchowej.

Pomaganie najciężej chorym dla członków Stowarzyszenia Nadzieja, jest czymś zupełnie naturalnym. Ich codzienna praca wymaga wiele czasu i poświęcenia i właśnie za to należą się im ogromne podziękowania.

W końcu bez takich ludzi, chorym byłoby o wiele ciężej.

W czerwcu 2011 roku będzińskie Stowarzyszenie uzyskało status organizacji Pożytku Publicznego, dzięki czemu na jego rzecz można przeznaczyć 1% swojego podatku dochodowego.

Pomagać można na wiele sposobów czasem wystarczy uśmiech i dobre słowo. Radość jaką daje możliwość wsparcia drugiej osoby jest wyjątkowym uczuciem. Czasem dając coś od siebie ofiarujemy drugiej osobie „Nadzieje”.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress