Trudna wygrana z beniaminkiem

2014-01-27

Już po pierwszych minutach spotkania, mogło się wydawać, że mecz pomiędzy będzińskimi siatkarzami, a drużyną ze stolicy Małopolski będzie niezwykle krótki. Ten siatkarski pojedynek o mało nie zakończył się jednak tie-breakiem.

Po dwóch pierwszych przegranych setach siatkarze z Małopolski zwarli swoje szeregi, dzięki czemu trzeci set spotkania okazał się dla nich zwycięski.

W czwartym secie to Banimex okazał się lepszy. Choć nie brakowało nerwów, spotkanie dla gospodarzy, ostatecznie zakończyło się wynikiem 3:1.

Wygrana z AGH Kraków, to już piętnaste zwycięstwo Banimexu w tym sezonie. Do końca rundy zasadniczej pozostały tylko cztery spotkania. Najbliższe odbędzie się w sobotę 1 lutego. Siatkarze Banimexu zmierzą się wówczas ze Ślepskiem Suwałki.

Autor: Martyna