Aleje Majakowskiego zmienią oblicze

2014-02-05

Obecnie ulica Majakowskiego, nie jest taką, którą chciałaby się chwalić Dąbrowa Górnicza. Jednak już 17 lutego rozpocznie się pierwszy etap modernizacji, dzięki której popularne aleje zupełnie zmienią swoje oblicze.

Potrzebę zmian dostrzegają także sami mieszkańcy. Co ważne, dzięki konsultacjom społecznym, dąbrowianie od samego początku mieli wpływ na projekt przebudowy.

We wtorek 4 lutego w Gimnazjum nr 4 przedstawiciele Urzędu Miejskiego oraz wykonawcy, firmy Eurovia, przedstawili mieszkańcom harmonogram robót i poinformowali o związanych z nimi utrudnieniach.

Konieczne będą objazdy dla autobusów, po kolei zamykane będą także poszczególne odcinki jezdni. Niektórym wizja najbliższych miesięcy spędza sen z powiek. To przedsiębiorcy, którzy przy Alei Majakowskiego mają swoje firmy.

Jak będzie naprawdę, przekonamy się już w najbliższych tygodniach. Ze szczegółami inwestycji na bieżąco można zapoznać się na stronie www.naszealeje.pl. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, za półtora roku dąbrowianie będą mogli cieszyć się z zupełnie nowego wizerunku Alei Majakowskiego. Co istotne, wizerunku, o którym sami zadecydowali.

Autor: Iza

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress