Wolne Terminy NFZ

2014-02-14

Na wizytę u lekarza-specjalisty trzeba w Polsce czekać od kilku miesięcy nawet do pięciu lat. Absurdalnie długie kolejki na badania czy potrzebne zabiegi spędzają sen z powiek wielu pacjentów.

Często już sam kontakt z lekarzem specjalistom bywa utrudniony. W celu wypełnienia braków jakie powstały po reformach pomiędzy Narodowym Funduszem Zdrowia a pacjentami powstał portal Wolne Terminy NFZ, którego pomysłodawcą jest Pan Rafał Kita.

Twórcy portalu podkreślają, że pragną doprowadzić do sytuacji, w której pacjent bezstresowo uzyska wizytę u lekarza umówioną na odpowiadający mu dzień i godzinę.

Pomoc pacjentom do tej pory była bezpłatna, w związku z rosnącym zainteresowaniem twórcy pomysłu zamierzają wprowadzić spersonalizowane karty.

Od czerwca ubiegłego roku Wolne Terminy NFZ pomogły ponad 400 osobom.

Warto dodać, że terminy badan i zabiegów umawiane są wyłącznie w placówkach, które podpisały umowę z NFZ-tem.

Najważniejsze jest przecież zdrowie i dobro pacjenta, a nie korzyści płynące dla systemu czy prywatnych praktyk lekarskich.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+
 • WolneTerminyNFZ

  Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

  biuro@wolneterminynfz.pl
  http://www.wolneterminynfz.pl

  Rafał Kita – 513-125-958
  Radosław Gusak – 694-108-047

 • Opłata 100 zł za CAŁY ROK usługi. Mam nadzieję że twórca projektu, chcąc pomagać innym nie pójdzie z przysłowiowymi torbami. Gratuluję inicjatywy i życzę powodzenia !

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress