Kalisz odwiedził Zagłębie Dąbrowskie

2014-04-12

 Kampania w wyborach do Parlamentu Europejskiego ruszyła pełną parą. W piątek w Zagłębiu Dąbrowskim gościli, Ryszard Kalisz oraz Janusz Palikot. Podczas spotkań z wyborcami posłowie promowali swoich kandydatów na eurodeputowanych.

Wczoraj w Zagłębiu Dąbrowskim gościł Ryszard Kalisz. Jego wizyta rozpoczęła się od lekcji WOS-u z uczniami jednego z będzińskich liceów. Kolejnym punktem na zagłębiowskiej mapie miast okazał się Sosnowiec. Przewodniczący Stowarzyszenia Dom Wszystkich Polska spotkał się na popularnej „Patelni” z mieszkańcami miasta. - Spotykamy się z obywatelami. Wszystko przebiega w milej atmosferze. Pokazujemy nasz program oraz zachęcamy do głosowania ponieważ Unia Europejska musi się stać bardziej obywatelska. – mówi Ryszard Kalisz.

Spotkanie z mieszkańcami Zagłębia miało na celu promocję Daniela Kulwasa, kandydata do Parlamentu Europejskiego z listy Europa+ Twój Ruch. – Startuje z pozycji nr 7. Oczywiście reprezentuje całe województwo śląskie natomiast będę kład mocny nacisk na Częstochowę i rejon śląski. – komentuje Daniel Kulwas.

Zaznaczmy, że był już kolejny dzień kampanii wyborczej – wraz z Danielem Kulwasem. Wcześniej poseł Kalisz ze swoim kandydatem odwiedził między innymi Częstochowę. – Wystawiamy bardzo dobrych kandydatów. Jestem przekonany, że będą oni w tych wyborach ludźmi, którzy odniosą duży sukces. – dodaje poseł Kalisz.

W widocznej wczoraj na ulicach Sosnowca kampanii do Parlamentu Europejskiego udział wzięli również przedstawiciele Twojego Ruchu, którzy na tym etapie stawiają na kampanię bezpośrednią. - Zarówno Janusz Palikot jak i Ryszard Kalisz objeżdżają cała Polskę. Mamy plan żeby do końca kwietnia odwiedzić wszystkie regiony. Dziś jest kolej na Sosnowiec i Katowice. - mówi poseł Witold Klepacz.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się e w niedziele 25 maja. Do tego czasu z pewnością czeka nas jeszcze wiele spotkań z kandydatami, którzy staną do walki o poparcie. O tym kto zostanie obdarzony zaufaniem, zadecydują nasze głosy.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress