Przegrana Steelersów

2014-04-14

Od samego początku wiedzieli, że łatwo nie prześcigną drużyny the Panters. W końcu to mistrzowie. Ale pierwsza połowa zaskoczyła wszystkich, a najbardziej chyba Pantery, przeciwnik okazał się równie dobry co sami mistrzowie. Niestety finał nie był szczęśliwy dla Steelersów. 

Steelersi duży krok do przodu w tym sezonie postawili, widać, że rozwijają się, idą do przodu w dobrym kierunku. To już nie są mecze do jednej bramki, stawiają warunki i to cieszy. dodaje kolega z drużyny, The Panthers, Paweł Świątek.

Warunki w pierwszej połowie nie były łatwe, dla obu drużyn. To była zaciekła walka o pierwsze punkty, ale do końca pierwszej połowy wynik był zerowy dla obu stron – jedynie na tablicy, bo na murawie wynik był imponujący, Steelersi pokazali, że mogą być niepokonani.

Odkąd ja pamiętam graliśmy i drużyna Steelers poprawiła się, całkiem całkiem. Myślę że będzie czarnym koniem tegorocznych rozgrywek razem z Kozłami Poznań będą walczyli o półfinał może nawet o finał – mówi Maciej Włodarczyk.

Ale finał niedzielnego starcia, zakończył się porażką Steelersów. Opadająca z sił obrona pozwoliła drużynie Panthers, szybko przejąć kontrolę, w efekcie Steelersi przegrali 0 do 27.

To jest ciężki przeciwnik wiedzieliśmy o tym, to byli mistrzowie Polski, wiedzieliśmy że będą grali mocno. Staraliśmy się im przeciwstawić, zabrakło sił na sam koniec – tłumaczy Tomasz Wełna z Zagłębia Steelers.

Z Panterami myślałem, że będzie o wiele gorzej. Jestem zadowolony z gry defensu, naprawdę bardzo dobra gra defensu, ofens robiło błędy, ale poprawimy to – dodaje Dominik Sikora z Zagłębia Steelers.

Powinni poprawić bo plany mają ambitne, ale poświęcenia im nie brak. Było to widać na murawie, choć krew się nie polała, to pomoc medyczna była potrzebna. Bo pod takimi uderzeniami może nie tylko zatrząść się ziemia. Ale przecież to są faceci ze stali, a jak pokazali w pierwszej połowie stać ich na wiele i nie są łatwym przeciwnikiem.

Ten sezon jest wyjątkowy, jest dużo zawodników z Rebels, trener doszedł także z sezonu na sezon będziemy mieli coraz wyższy poziomi. Będziemy mogli wejść w top 3 tzw – mówi Dominik Sikora z Zagłębia Steelers. 

Przed zawodnikami przerwa świąteczna, a potem mecz z Kozłami.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress