Raperzy upatrzyli sobie Szkołę Realną z Sosnowca

2014-04-15
Luks Mamilion raper z Sosnowca niedawno nakręcił klip do utworu „Nigdy”, plener z Sosnowca okazał się idealny do utworu. Muzycy wypatrzyli Szkołę Realną w Sosnowcu, która świetnie oddała klimat utworu.

W klipie udziela się ekipa taneczna South killaz z Jaworzna, muzyka to produkcja Pawulona. Wraz z Luksem wystąpił gościnnie Bob One. Premiera teledysku odbyła się 7 kwietnia. Klip nakręcono niedawno w byłej Szkole Realnej w Sosnowcu. Wystrój świetnie oddał atmosferę utworu. Sosnowiecka Szkoła Realna została ufundowana w 1894 roku przez Heinricha Dietla, była to pierwsza szkoła średnia w Sosnowcu. Początkowo przystosowano na ten cel budynek fabryczny. Dla uczniów szkoły Heinrich Dietel zorganizował, w porozumieniu z dyrekcją kolei, dojazd specjalnym pociągiem. Gmach dawnego liceum stanowi cenny zabytek przede wszystkim ze względu na swe walory architektoniczne i bogaty wystrój wnętrz.

Teledysk promujący najnowszą płytę sosnowieckiego rapera Luksa Mamiliona ma w portalu YouTube ponad 13 tysięcy wyświetleń i pozytywne opinie. Na przykład takie:

Fajny kawałek LUKS MAMILION wciąż sie rozwija i to w dobrym kierunku
Szacun!

Autor: Agnieszka Niewolańska

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress