Rozpadł się nie tylko w połowie drogi!

2014-04-18

Świąteczna przepychanka i ścisk na drogach trwa, bo przed nami święta. A w związku z tym pojawi się wielu stróżów prawa i będą sprawdzać stan techniczny pojazdów. Kontrola na pewno się przyda po wczorajszej akcji pod mostem w stronę Katowic, gdzie autobus rozpadł się w połowie i nie w połowie drogi, ale dosłownie podzielił się na dwie części.

Policja będzie oczywiście sprawdzać trzeźwość kierowców i prędkość i nie zapominajcie o pasach. Od godziny 6 rano trwają policyjne działania pod kryptonimem „Bezpieczny weekend”, akcja potrwa do 21 kwietnia. Jest to konieczne, bo w okresie przedświątecznym na drogach panuje wzmożony ruch, a to często generuje więcej wypadków.

Policja apeluje do kierowców o zachowanie rozwagi i ostrożności podczas podróży, bo podróż do i z Katowic w czwartek odbywała się niczym droga z przeszkodami. Jedna strona, czyli trzy pasy w stronę Katowic były wyłączone z ruchu, a po drugiej stronie, był inny wypadek i korek od Katowic. W stronę Katowic pod mostem w poprzek stał autobus, do tego był w dwóch dużych częściach. Czwartek nie rozpoczął się szczęśliwie na drogach, miejmy nadzieję, że w święta na drodze nie będzie takiego zamieszania. Kanał 99 życzy WAM udanych i Szczęśliwych Świąt!

autobusik autobusik2

Autor: Agnieszka Niewolańska

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress