Ostatni dzwonek

2014-04-29

Szczęśliwej drogi już czas…
Pożegnanie klas maturalnych w II LO im. E. Plater miało w tym roku wyjątkowo uroczysty charakter. O godzinie 12.00 zabrzmiał „ostatni dzwonek”, przy którego dźwiękach uczniowie klas trzecich wraz z wychowawcami ostatni raz zeszli po szkolnych schodach, witani przez rodziców, nauczycieli i młodszych kolegów.

Przy dźwiękach dzwonka maturzyści dotarli do szkolnej auli, gdzie rozpoczęła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły. Przejęci i dumni abiturienci odebrali świadectwa i nagrody z rąk pani dyrektor Doroty Leszczyńskiej, wychowawców oraz przedstawicieli władz samorządowych – wicemarszałka województwa śląskiego pana Arkadiusza Chęcińskiego oraz prezydenta Sosnowca pana Kazimierza Górskiego. Podziękowania za trud włożony w wychowanie oraz zaangażowanie w prace szkoły otrzymali także rodzice.

Spotkanie zakończyły podziękowania dla dyrekcji i nauczycieli ze strony opuszczających szkołę maturzystów. Oczywiście nie zabrakło składanych ze wszystkich stron życzeń sukcesów na maturze i podczas rekrutacji na wybrane kierunki studiów. Atmosfera była naprawdę wzruszająca, a po niejednym policzku spływały łzy… Ale to przecież wcale jeszcze nie koniec… Wszystkich absolwentów zawsze serdecznie zapraszamy do wracania do szkolnych murów. 

Autor: admin

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress