Autobusy pojadą inaczej

2014-05-13

Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje o utrudnieniach dla podróżujących przez Sosnowiec.

Wszystko w związku z przebudową przejazdów drogowo-tramwajowych w ciągu ulicy Będzińskiej w Sosnowcu. Prace mają być przeprowadzane etapami, na trzech kolejnych skrzyżowaniach: z ulicami Nowopogońską i Orlą, Suchą i Rybną oraz z aleją Zagłębia Dąbrowskiego.

Uwaga! Od 12 do 15 maja br.  całkowicie wyłączone z ruchu zostanie skrzyżowanie ulicy Będzińskiej z ulicami Suchą i Rybną.

KZK GOP wyznaczył zostały trasy objazdowe:

Linie nr 26, 805, 818 – po obsłużeniu przystanku „Sosnowiec Pogoń Sucha” przejazd ulicami: Suchą i Będzińską, nawrót na rondzie Kiepury (skrzyżowanie z ulicami: Nowopogońską i Orlą) i dalej ulicą Będzińską, do włączenia się na trasy rozkładowe. Trasa powrotna bez zmian.

Linia nr 150 – kierunek do szpitala górniczego: po obsłużeniu przystanku „Sosnowiec Pogoń Sucha” przejazd ulicami: Suchą i Będzińską, nawrót na rondzie Kiepury (skrzyżowanie z ulicami: Nowopogońską i Orlą) i dalej ulicą Będzińską, do włączenia się na trasy rozkładowe. Kierunek ze szpitala górniczego: po obsłużeniu przystanku „Sosnowiec Pogoń Akademiki” autobusy pojadą ulicami: Będzińską, Czeladzką, Kasztanową i dalej ulicą Suchą, do włączenia się na trasy rozkładowe.

Linia nr 902N – po obsłużeniu przystanku „Sosnowiec Środula Wapienna” przejazd ulicami: Okrzei, Staszica, Chemiczną, Będzińską, nawrót na rondzie (skrzyżowanie z aleją Zagłębia Dąbrowskiego) i dalej ulicą Będzińską, do włączenia się na trasę rozkładową. Trasa powrotna bez zmian.

 

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress