Wrak Race Silesia

2014-05-26

Szaleństwo, adrenalina i to naprawdę w dużej dawce. Wrak Race Silesia to impreza, która potrafi zapaść w pamięci na bardzo długo. 

Wrak Race to coś o czym marzyć może każdy kierowca. Bo gdzie, jak nie na torze fani motoryzacji mogą rozładować złą energię i nabrać dystansu do własnego auta.

Rewelacja jest, kolega który jest teraz pilotem wcześniej był kierowcą, teraz mamy zmianę. Tego się nie da opisać, mało tego emocje są ogromne, choć może tego nie widać.

- komentuje Jacek, uczestnik wyścigu.

Jakieś tam doświadczenie człowiek łapie, nie chce mu się później szaleć na drogach. W samochodzie jest adrenalina niemożliwa. Wrażenie jest jakby wszystko się miało rozwalić, jakby nie było w kołach powietrza, jakby zawieszenia nie było.

-wymienia Dawid, uczestnik Wrak Race Silesia.

Czy da się jakoś wytłumaczyć uśmiechy na twarzach kierowców, którzy dewastują swoje wozy. Na co dzień z pewnością nie, jednak na Wrak Race jest to jak najbardziej wskazane.

Po co tuningować samochód i ścigać się po placu na Tesco, po ulicach też bez sensu. Tu naprawdę da się wyżyć, w sumie nie dużym kosztem. Zabawa jest taka, że można puścić wodze fantazji, coś czego nie zrobi się na ulicy.

- mówi Dariusz, który na Wrak Race przyjechał ze swoim pilotem Adamem.

Podobnie jak w poprzednich edycjach w szranki stanęło ponad 60 wozów, kibice mieli zatem co oglądać i z czego wybierać swoich faworytów.

Mam faworyta, oto ta Honda Civic, niezniszczalna, świetny samochód, dobry kierowca, najlepszy pilot.

- mówi Tomasz, kibic.

Rajd był pełny niespodzianek i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Jeżdżenie na felgach bez opon to już niemal tradycja. Najważniejsze jednak jest to, że ta impreza przyciąga całe rodziny.

Robimy to w niedziele i ma być to impreza rodzinna. Co jest tutaj ważne, że następuje tutaj tak zwana identyfikacja, mówiąc marketingowo, bo jest to dosyć tani sport. Tutaj nie ma opon wyczynowych za 3 tys. złotych.

- mówi organizator imprezy, Marcin Klukowski.

I o to w tym właśnie chodzi, aby zabawić się w świetnym gronie i przede wszystkim nie tracić na tym majątku.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress