Zachował milczenie, bo w ustach miał woreczek z amfetaminą

2014-05-06

Będzińska policja zatrzymała dwóch mieszkańców województwa śląskiego, w schowku swojego bmw mieli marihuanę, milczenie jednego z mężczyzn wydało się podejrzane, nie bez powodu.

W ręce policjantów wpadło dwóch mężczyzn, marihuana i woreczek amfetaminy. Podejrzani z bmw marihuanę pozostawili w schowku swojego bmw, o amfetaminę postanowili się już lepiej zatroszczyć. Jeden z mężczyzn za długo milczał, jego małomówność nie była jednak wynikiem stresu, ale przechowywanie w ustach woreczka z amfetaminą.

Zachowanie podróżujących drogą DK86 mężczyzn wydało się podejrzane, dlatego policja postanowiła skontrolować pojazd. W samochodowym schowku znaleziono woreczki z 250 działkami marihuany. Nielegalne środki należały do 28 letniego mieszkańca Dąbrowy. Drugi podejrzany przemilczał całą kontrolę i ani myślał się odzywać. Nie było to wynikiem szoku, ale niemożnością wypowiadania się, miał w ustach 40 działek amfetaminy. Wobec Dąbrowianiny policja zastosowała areszt na dwa miesiące. Drugi mężczyzna został objęty dozorem

Autor: Agnieszka Niewolańska

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress