Czy łatwo osiągnąć sukces w innym kraju?

2014-08-25

Nigeryjski wokalista i kompozytor mieszkający oraz tworzący w Polsce i reprezentujący go wyjątkowo młody manager to zdecydowany fenomen na polskim rynku muzycznym. Co ciekawe oboje na co dzień mieszkają w naszym regionie.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z tym nietypowym „duetem” i posłuchania utworu Home, którego autorem jest KC Nwokoye.

Na pewno jest to fenomen ponieważ wiek w tym zawodzie rzeczywiście ma znaczenie. Ale dlaczego to się tak stało? Wydaje mi się, że KC szukał osoby, która ma doświadczenie w pracy jeśli chodzi o media internetowe, a ja takie doświadczenie posiadam ponieważ współpracuję już od paru lat z kilkoma portalami internetowymi i rozgłośniami radiowymi. Tak więc właśnie poszukując konkretnego managera trafił na mnie i tak rozpoczęliśmy współpracę.

- mówi Przemysław Paszowski, manager muzyczny reprezentujący KC’ego Nwokoye.

M: Na początek powiedz  coś o tym jak żyje się w Polsce, co sądzisz o tym kraju i osobach żyjących tutaj?

KC: Żyję już tutaj jakiś czas, prawie pięć lat. Do tej pory jest świetnie, ludzie tutaj są bardzo gościnni. Aktualnie śpiewam dla Polaków, to są moi fani i muszę powiedzieć, że są bardzo otwarci na koncertach, zadowoleni z muzyki jaką wykonuję, są bardzo przyjaźni. Moi sąsiedzi są świetni. Czasami gram za głośno muzykę, jednak oni są bardzo uprzejmi. Myślę, że to dlatego, że jestem inny, ludzie zaczynają rozumieć, że kultura się zmienia, ludzie podróżują. Myślę, że Polacy są otwarci na to ponieważ wiele polaków mieszka w Angli,Holandi, Niemiczech i na przykład w USA. To dobre doświadczenie. Na razie jest dobrze.

M: A co czujesz gdy jesteś na scenie ?

KC: Co czuję? Wiesz to coś magicznego. Kiedy jestem na scenie jest fantastycznie ponieważ lubię występować. Myślę, że to dlatego, że z natury jestem nieśmiałą osobą.

M: Poważnie?

KC: Tak. Możesz w to nie wierzyć ale taka jest prawda. Jeśli kogoś nie znam to nie mówię za dużo, jestem przyjacielski i otwarty jednak wciąż nieśmiały. Jak jestem na scenie by występować jestem kompletny. To dlatego tworzę ponieważ przez wiele lat byłem nieśmiały i powiedziałem sobie w końcu: KC ta muzyka jest w tobie i musisz ją pokazać, musisz znaleźć drogę by to zrobić. Gdy jestem na scenie staram się myśleć o wszystkich, którzy są na koncercie, że każdy mógł mieć ciężki dzień, czy weekend albo rok. Czasami są trudne sytuacje, a muzyka jest tym czego oni chcą i za ten moment oni dali by wszystko, więc kiedy jestem na scenie myślę o tym by dać z siebie 100% tego co jest we mnie najlepsze, dla tych wspaniałych ludzi.

*W materiale użyte zostały fragmenty teledysku do utworu Home.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress