Nowy Zastępca Komendanta w czeladzkim Komisa

2014-08-18

Rozstrzygnięty został konkurs na jedno z kluczowych stanowisk w będzińskim garnizonie policji, wyłoniono w nim nowego Zastępcę Komendanta Komisariatu Policji w Czeladzi.

Źródło: KPP w Będzinie

Kierowaniem czeladzkim komisariatem będzie zajmować się podkomisarz Zbigniew Wielgosz. Nowy Zastępca Komendanta dotychczas  był związany z  jednostką policji w Gliwicach, gdzie zdobywał kolejne szczeble policyjnej kariery. Służbę w mundurze rozpoczął w 1997 roku, początkowo w pionie prewencji, pełniąc służbę dzielnicowego oraz służbę patrolową. Swoją karierę w gliwickiej komendzie podkom. Wielgosz zakończył na stanowisku specjalisty Wydziału Kryminalnego.

Najważniejsze będzie dla mnie stworzenie dobrych warunków pracy bo policjant, który ma dobre warunki osiąga dobre wyniki i przychodzi z chęcią do służby. 

- mówił podczas swojego wprowadzenia podkomisarz Zbigniew Wielgosz.

Uroczystego wprowadzenia dokonał Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Będzinie młodszy inspektor Ryszard Skowroński w asyście Komendanta Komisariatu Policji w Czeladzi podinspektora Arkadiusza Miśty. Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele lokalnych władz samorządowych i służb miejskich.

Liczymy na Pańską pomoc oraz oferujemy pomoc swoją i straży miejskiej. Liczę na dobrą współpracę w okresie, w którym Pan Komendant będzie tutaj przebywał ponieważ myślę, że dalsze awanse jeszcze przed Panem.

- gratulowała Teresa Kosmala, burmistrz Czeladzi.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress