Pakiet Volleball w Zameknet

2014-08-28

W sobotę 30 sierpnia, rusza siatkarski mundial. To będzie historyczne wydarzenie obfitujące w prawie 3,5 tygodnia siatkarskich emocji na najwyższym poziomie.

24 światowej klasy drużyny, najlepsi siatkarze oraz 103 mecze na żywo – tego nie można przegapić. Wszystkie spotkania zostaną rozegrane na największych halach sportowych w 6 miastach w Polsce. Warto zaznaczyć, że tylko mecz otwarcia na Stadionie Narodowym będzie transmitowany w ogólnodostępnej telewizji. Reszta spotkań będzie nadawana na kodowanych, płatnych kanałach.

Dla tych, którzy mistrzostw nie będą mogli obejrzeć na trybunach, przygotowaliśmy rewelacyjne rozwiązanie, którym jest specjalna oferta, dzięki której nie wychodzą z domu będziesz mógł poczuć te sportowe emocje i kibicować najlepszym drużynom z całego świata. To właśnie na Ciebie czeka 200 godzin.

W pakiecie Volleyball znajdują się cztery płatne kanały. Zamówienia można dokonać kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta zameknet. Już teraz aktywuj dostęp do wszystkich meczów i przeżywaj razem z nami MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE SIATKOWEJ MĘŻCZYZN POLSKA 2014!

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress