Zakłócenia w dostawie wody w Sosnowcu

2014-08-19

Mieszkasz na Starym Sosnowcu lub na Pogoni? Możesz mieć czasowe zakłócenia w dostawie wody.


Zakłócenia mogą wystąpić w związku z ze zmiana przepływu kierunku wody, która jest prowadzona w ramach inwestycji Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu.

RPWiK poinformował, że w ramach prowadzonej inwestycji pod nazwą: „Przebudowa sieci wodociągowej w Sosnowcu: od studni GPW Stadion do ul. Staropogońskiej oraz od ul. Staropogońskiej do ul. Będzińskiej”, w dniu 18.08.2014 r. rozpoczęło przekierowanie przepływu wody w sieci wodociągowej w rejonie ulic: Chmielna, Ciasna, Daleka, Dziewicza, Grabowa, Jastrzębia, Jesionowa, Kiepury, Kierocińskiej, Kilińskiego, Kordonowa, Kotlarska, Kresowa, Królewska, Leszno, Mireckiego, Moniuszki, Objazd, Odrodzenia, Ordonówny, Pawia, Piłsudskiego, Płocka, Promyka, Prosta, Przejazd, Regulacyjna, Sąsiedzka, Składowa, Słowiańska, Smolna, Sobieskiego, Stara, Swobodna, Wiązowa, Wysoka.

Przedsiębiorstwo informuje jednocześnie, że komunikaty o terminie oraz zakresie poszczególnych etapów zmiany kierunku umieszczane będą na stronie internetowej spółki.

Poniżej publikujemy mapę przekierowań wody zamieszczoną na stronie internetowej Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Sosnowcu:

mapaŹródło”: RPWiK Sosnowiec

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress