Zderzył się z przystankiem

2014-09-19

Nietrzeźwy 39-latek wjechał wczoraj w nocy w bariery oddzielające przystanek tramwajowy od jezdni. Do zdarzenia doszło w Sosnowcu. 

Źródło: KMP w Sosnowcu

Kiedy wytrzeźwieje odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, spowodowanie drogowej kolizji oraz zniszczenie mienia. Grozi mu kara 2 lat pozbawienia wolności.

Nietrzeźwy kierowca po tym jak uderzył prowadzonym przez siebie samochodem w bariery postanowił uciec w kierunku autobusowego przystanku. Mężczyzna – przypuszczalnie sądził, iż pod osłoną nocy zdoła uniknąć odpowiedzialności karnej.

Około godziny 0.25 do policjantów patrolujących rejon ulicy Warszawskiej dobiegł odgłos zdarzenia, który wyraźnie wskazywał na rejon centrum miasta. Kiedy policjanci dostrzegli rozbity pojazd zauważyli także, jak ucieka z niego mężczyzna. Podczas dalszych czynności policjanci ustalili, że mężczyzna znajduje się pod wpływem alkoholu. Wynik badania na alkomacie wskazał blisko 1,5 promila.

39-latek odpowie za jazdę pod wpływem alkoholu, spowodowanie kolizji drogowej oraz zniszczenie mienia. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress