PO walczy o głosy

2014-10-24

23 dni, tyle zostało do wyborów samorządowych. Podczas konwencji platformy obywatelskiej kandydaci na prezydentów walczą o głosy mieszkańców swoich miast.

Gwarancja uczciwości  z takim hasłem do będzinian wychodzi Robert Szpinda.

Po pierwsze rozwój, po drugie mieszkalnictwo, po trzecie tworzenie nowych miejsc pracy , po czwarte kreowanie nowych konkretnych wydarzeń kulturalnych, nie chcemy aby Będzin postrzegany był tylko przez pryzmat różnych imprez, chodzi o stworzenie płaszczyzny , do tego, aby nowi przedsiębiorcy przyjeżdżali do miasta i inwestowali, by ciągle rodziły się nowe miejsca pracy.

- mówi Robert Szpinda, kandydat na prezydenta w Będzinie.

Kandydat na prezydenta z Dąbrowy Górniczej, Marek Węgrzynowicz najpierw zajmie się dworcem kolejowym.

Niestety w Dąbrowie Górniczej pustynia, dlatego czas na nowy dworzec kolejowy, zawodowo trudnię się walką z bezrobociem, w powiecie myszkowskim bezrobocie spadło o 1000 osób, o to samo powalczę dla dąbrowian.

- tłumaczy Marek Węgrzynowicz, kandydat na prezydenta w Dąbrowie Górniczej.

O dwa pakiety, które mają okazać się niezbędne, żeby miasto dobrze funkcjonowało i ludzie nadal chcieli  w Sosnowcu mieszkać powalczy wicemarszałek województwa śląskiego Arkadiusz Chęciński.

To wszystko co związane jest z wygodą życia, czyli parki jordanowskie, miejsca rozrywki. Będę starał się rozmawiać z mieszkańcami, ludzie nie mogą wyjeżdżać z Sosnowca. Będziemy udostępniać grunty pod działalność gastronomiczną, dla młodzieży, która w mieście chce mieszkać, to losowanie mieszkań dla najzdolniejszych studentów.

- dodaje Arkadiusz Chęciński, kandydat na prezydenta Sosnowca.

Zamieszkać, żyć i zagłosować. Bo program wyborczy, czyli książkę, do której politycy będą dokładać już tylko kartki wybiorą ludzie, oddając głos.

 

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress