Jarosław Gowin popiera Roberta Szpindę

2014-11-10

Polska Razem Jarosław Gowina i Klub Platformy Obywatelskiej działający w powiecie będzińskim podpisały porozumienie ponad podziałami.

Jak mówi Tomasz Delowski wszystko wynikało z potrzeby chwili.

W Będzinie musimy wystąpić ponad podziałami partyjnymi i dla dobra miasta wszyscy wspólnie musimy się wziąć do pracy, jakiś czas wspólnie pracowaliśmy nad programem dla miasta, w tym programie nie ma polityki, to tylko rzeczy najważniejsze dla miasta, inwestycje, które trzeba zrealizować, przede wszystkim skupiliśmy się na tym jak należy naprawić bardzo mocno nadszarpnięty budżet miasta.

- Tomasz Delowski, przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Powiecie Będzińskim.

Wspólny program stworzony przez partię Jarosława Gowina i lokalne struktury Platformy Obywatelskiej będzie dotyczyć działań prowadzonych na terenie całego powiatu będzińskiego.

Zrobiliśmy wspólny program, który dotyczy wykorzystania zabytków i terenów, które znajdują się na terenie powiatu będzińskiego.

 - Andrzej Snopek, pełnomocnik powiatowy Polski Razem Jarosława Gowina.

W ramach porozumienia oba ugrupowania wspierają Roberta Szpindę w walce o fotel prezydencki w Będzinie.

Niezwykle się cieszę, że dostrzegł mnie poseł Gowin i również mamy porozumienie na szczeblu powiatowym jak i gminnym odnośnie wspólnego programu wyborczego, mówimy też jeszcze o 4 latach, razem wspólnie będziemy realizowali program wyborczy dla Będzina i powiatu będzińskiego.

-Robert Szpinda, kandydat na prezydenta Będzina.

Porozumienie pomiędzy będzińską Platformą Obywatelską a ugrupowanie politycznym Jarosława Gowina, to pewnego rodzaju wyjątek na skalę kraju. Do tej pory Polska Razem współpracowała zazwyczaj z Prawem i Sprawiedliwością.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress