Kradł przewody telekomunikacyjne

2014-11-12

Dąbrowscy policjanci zatrzymali 45-latka na gorącym uczynku. Dąbrowianin kradł przewody telekomunikacyjne w jednym z bloków na osiedlu Sikorskiego w Dąbrowie Górniczej.

Złodzieja zdradził system monitorujący miejsca ułożenia kabli. W chwili zatrzymania mężczyzna pakował złodziejski łup do wyniesienia z budynku. Za popełnione przestępstwo mężczyźnie grozi 5 lat więzienia.

Policjanci zatrzymali mężczyznę przy ulicy Piłsudskiego 34 mężczyznę,jest on podejrzewany o kradzież przewodów telekomunikacyjnych. Zgłoszenie o kradzieży do dyżurnego dąbrowskiej komendy policji wpłynęło od pracownika firmy zajmującej się monitoringiem miejsc ułożenia przewodów. Na miejsce zdarzenia natychmiast udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy na kletce schodowej budynku zastali 45-letniego dąbrowianina. Mężczyzna szykował przecięte już kable do wyniesienia.

-informuje Komenda Miejska Policji w Dąbrowie Górniczej.

Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna ma bogatą przeszłość kryminalną, a w zakładach karnych spędził niemal ćwierć wieku. Za popełnienie kolejnego przestępstwa grozi mu następne 5 lat więzienia.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress