Polityczna walka

2014-11-03

Do wyborów samorządowych pozostało 13 dni. Niestety im bliżej 16 listopada tym częściej możemy spotkać się z sytuacjami, w których widzimy zniszczone materiały wyborcze. Akty wandalizmu czy może zamierzone działanie konkurencji?

Fot. Sztab Wyborczy Arkadiusza Chęcińskiego

Najczęściej mamy do czynienia z pozrywanymi, poniszczonymi czy pomalowanymi plakatami wyborczymi. Wandale niszczący materiały wyborcze nie oszczędzają kandydatów żadnych ugrupowań, można powiedzieć, że w tej materii obrywa się każdemu. Ciekawe jest jednak to, kto stoi za takimi incydentami, zwykli miejscy wandale a może jest to celowe działanie zlecane przez konkurencję polityczną.

Szef sztabu wyborczego Arkadiusza Chęcińskiego około godziny 9.00 poinformował nas o o kolejnym już akcie wandalizmu na punkt informacji wyborczej kandydata Platformy Obywatelskiej na prezydenta Sosnowca. Przeszklony kontener, który znajduje się na popularnej „Patelni” został podpalony.

To już kolejny atak na nasz punkt informacyjny. Po próbie wybicia szyby, zniszczeniu licznych materiałów naszego komitetu i pomalowaniu sprayem, dzisiejszej nocy doszło do próby podpalenia.

– poinformował Tomasz Kamiński, szef sztabu wyborczego Arkadiusza Chęcińskiego.

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress