Uwaga Konkurs – do wygrania bilet na seans filmowy

2014-11-12

Nowości w Kinie Helios. To najlepszy czas na jesienne filmowe seanse.

Konkurs!

Informujemy, że w ostatnim konkursie wygrała Asia Wójcik.

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie do kina Helios w Dąbrowie Górniczej na dowolnie wybrany przez Was film.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać 2 czynności :

Każdy uczestnik konkursu musi polubić fan page Kanału 99 na Facebook.com, a następnie udzielić odpowiedzi na pytanie konkursowe:

Jak miała na imię królewna, która zapadła w 100 – letni sen.

Odpowiedzi na pytanie konkursowe należy przesyłać na maila: konkurs@kanal99.pl do środy 19 listopada do godziny 15:00!

Szczegóły konkursu w regulaminie poniżej oraz w materiale:

Jak miała na imię królewna, która zapadła w 100- letni sen– konkurs, który możecie oglądać na naszej stronie od środy 12 listopada.

Na przesyłanie odpowiedzi macie czas od 12  do 19 listopada.

Bilet jest ważny do dnia 10. 02. 2015 r.

Nagroda do odebrania w siedzibie firmy ZAMEKNET S. C., ul. Bursztynowa 2B, 42-500 Będzin.

Nie zapomnijcie o dopisaniu swojego imienia i nazwiska, miasta oraz numeru telefonu kontaktowego.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy wygranej.

Sponsorem nagrody jest kino Helios w Dąbrowie Górniczej.

1.Organizatorem konkursu jest firma ZAMEKNET S. C. zwana dalej Kanałem 99 z siedzibą na ul. Bursztynowej 2B NIP:6252193579 REGON: 27784588.

2. Udział w konkursie może wziąć każda osoba, która polubi fanpage Kanału99 na Facebook.com oraz prześle odpowiedź na pytanie: Jak miała na imię królewna, która zapadła w 100- letni sen.

Odpowiedź na pytanie konkursowe należy przesyłać na maila: konkurs@kanal99.pl. W mailu należy dopisać swoje imię i nazwisko, miasto oraz numer telefonu kontaktowego.

3. Nagrodę otrzyma pierwsza osoba, która poprawnie odpowie na pytanie konkursowe, przesyłając odpowiedź na maila: konkurs@kanal99.pl dopisując swoje imię i nazwisko, miasto oraz numer telefonu kontaktowego.Jeżeli zwycięzca konkursu nie zgłosi się po odbiór nagrody w wyznaczonym terminie, nagroda zostanie przekazana innemu uczestnikowi.Przypominamy, że warunkiem udziału w konkursie poza udzieleniem odpowiedzi na pytanie konkursowe jest polubienie fanpage Kanału 99 na Facebook.com

4. Kanał 99 odmawia przyznania nagrody w przypadkach gdy okaże się, że osoba biorąca udział w konkursie podała nieprawdziwe dane lub dane, które jawnie naruszają prawa autorskie, bądź jedna osoba wzięła udział w danej edycji konkursu więcej niż jeden raz. W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy firmy ZAMEKNET S.C.

5. Stosujemy zasadę, jedna osoba (jedna nagroda) – jedna odpowiedź. Wszelkie próby wysłania kilku odpowiedzi przez jedną osobę (rodzinę) z jednego komputera skutkować będą dyskwalifikacją w danej edycji konkursu.

6. W przypadku przyznania nagród zwycięzcy powiadamiani będą o tym fakcie pocztą e-mail.

7. Zwycięzcy zobowiązany są do odbioru nagrody rzeczowej w siedzibie firmy ZAMEKNET S.C. przy ul. Bursztynowej 2B w Będzinie od 12 do 19 listopada od godziny 08:00-16:00, podając swoje imię i nazwisko oraz okazując dowód tożsamości.

8. Kanał 99 zastrzega sobie prawo do niepublikowania odpowiedzi.

9. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 12  do 19 listopada do godziny 15.00. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w momencie uzyskania poprawnej odpowiedzi przesłanej na maila: konkurs@kanal99.pl

10. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie.

11. Uczestnicy Konkursu wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Kanał 99 w celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu.

12. Uczestnicy Konkursu mogą wyrazić zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach marketingowych przez Kanał 99.

13. Kanał 99 informuje, że zgodnie z przepisem art. 24 ust.1 pkt 4 ustawy o ochronie danych osobowych podanie danych jest dobrowolne, a ponadto Uczestnikowi Konkursu przysługuje prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania.

14. Udział w Konkursie nie jest uzależniony od wyrażenia zgody, o której mowa w pkt 6.2. niniejszego Regulaminu.

 

Autor: Magdalena Tworek – Hołda

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress