Zapraszamy na casting!

2014-12-03

Już w przyszłym tygodniu ruszają castingi do Miss Śląska i Zagłębia 2015. Chcesz zostać najpiękniejszą mieszkanką naszego województwa? Jeśli tak, to ten konkurs jest własnie dla Ciebie.

Polki od setek lat uchodzą za najpiękniejsze kobiety w Europie. Urodą naszych rodaczek zachwyca się wielu obcokrajowców. Polki nie mogą również narzekać na brak komplementów od obywateli swojego kraju.

Prawdziwą ucztą dla męskiego oka są wszelkiego rodzaju konkursy piękności, podczas których w jednym miejscu prezentuje się kilkadziesiąt najpiękniejszych mieszkanek danego kraju.

Jeśli chciałabyś znaleźć się w gronie najpiękniejszych mieszkanek Ślaska i Zagłębia, mamy dla Ciebie dobrą informację. Już 12 grudnia o godzinie 18.00 w restauracji Villa Moda przy ul. Kościuszki 4B w Dąbrowie Górniczej odbędzie się pierwszy casting do Wyborów Miss Śląska i Zagłębia 2015!

Zdobycie tytułu najpiękniejszej i cennych nagród nie jest dla Ciebie najważniejsze? Może przekona Cię zatem przeżycie wyjątkowej przygody i poznanie naprawdę interesujących osób? Wystarczy sprawdzić co o tym konkursie mówią dziewczyny, które brały w nim udział.

Bardzo dobrze będę wspominać ten konkurs ze względu na dziewczyny i całą organizację, Panią choreograf, która na prawdę zrobiła dobrą robotę. Uważam, że to nie był stracony czas, a jeżeli praca została wynagrodzona to nie ma nic lepszego.

- mówiła tuż po ogłoszeniu wyników Joanna Koza, która zdobyła tytuł Miss Śląska 2014.

W podobnym tonie o konkursie wypowiadają się organizatorzy.

Uważam, że takie konkursy zbliżają do siebie dziewczyny, nawiązują się nowe przyjaźnie i nie prawdą jest to, jak myślą ludzie, że one podpiłowują sobie szpilki, kradną bieliznę lub inne części garderoby. Tak nie jest, to jest fałszywy obraz tego typu wyborów.

- mówił zakulisowo Michał Gwozdowski.

Zaproszenie na casting skierowane jest dziewczyn w wieku od 15 do 24 lat. Wymagany wzrost to 170 cm. Ponadto kandydatki proszone są o wzięcie ze sobą krótkich spódniczek i butów na obcasie.

Więcej informacji oraz odpowiedzi na nurtujące Was pytania znajdziecie na nowej stronie konkursu www.missslaska.pl.

Do zobaczenia na castingu!

Autor: Martyna

FacebookTwitterWykopGoogle+

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress